УДК 532.536
     Сперкач В. С., Альохін О. Д. (Національний університет ім. Тараса Шевченка (Київ, Україна), Дорош А. К. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна), Білоус О. І. (Аерокосмічний інститут НАУ (Україна), Утеченко Т. О. (Інститут міського господарства НАУ (Україна)
    Поглинання ультразвуку поблизу критичної температури розшарування розчину нітробензол гексан. — 2007. — № 1—2(15—16). — С. 119—121.
     У роботі методом акустичної спектроскопії у широкому діапазоні частот, проведені експериментальні дослідження температурної залежності коефіцієнта поглинання ультразвука в розчині нітробензол-гексан поблизу критичної температури розшарування. Результати проведеного дослідження підтверджують основні співвідношення динамічної теорії критичних явищ.
     Іл. 2. Бібліогр.: 8 назв.