УДК 33.655
     Глотова Г. І., Неїжкаша О. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна)
     Напрями поліпшення наповнення книжкового ринку України англомовною літературою країн Англії та Америки. — 2006. — № 3(13). — С. 102—114.
     Приведено результати дослідження ринку англомовної літератури країн Англії і Америки. Детально охарактеризовано: місткість ринку англомовної літератури, товарну структуру зовнішньої торгівлі друкованими виданнями, асортиментні групи англомовної літератури і рівень цін на них, пропозиція літератури на ринку України, сегменти споживачів, канали розподілу і організації книготоргівлі України, які працюють з англомовною літературою. Запропоновані напрями розвитку за рахунок оптимізації роботи з кількісними і якісними показниками асортименту, процесом поставок продукції.
     Табл. 4. Бібліогр.: 4 назви.