УДК 655.28(681)
     Неліна Г. Є. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна)
     Експериментальне дослідження технологічного процесу верстання багатомовного видання. — 2005. — № 3—4(9—10). — С. 14—27.
     Приведено огляд сучасного стану проблем підготовки багатомовних видань. Запропонована методика дослідження процесу верстки і виведення таких видань з метою визначення найраціональнішого способу його побудови і найнадійніших його складових. Приведені результати дослідження, визначені основні причини спотворення текстової інформації в процесі її обробки, розроблені практичні рекомендації по побудові технологічного процесу додрукарської підготовки багатомовних видань.
     Іл. 3. Бібліогр.: 5 назв.