УДК 621.923
     Майборода В. С., Гейчук В. М., Івановський О. А. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна)
    Вплив змащувально-охолоджувальних технологічних середовищ (ЗОТС) на триботехнічні властивості порошкового магніто-абразивного інструменту. — 2004. — № 4(6). — С. 56—67.
     Досліджено особливості поведінки магнітно-абразивного інструменту і механізм формування мікрорельєфу оброблюваних поверхонь при магнітно-абразивній обробці в умовах великих робочих щілин залежно від швидкості обробки, розміру фракції порошку, величини магнітної індукції і наявності ЗОТС різних типів.