УДК 621.165
     Гладкий П. М., Нур Фахреддин Тайсир Мохамед (Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут» (Харків, Україна)
     Динамика сервомотора регулирующих клапанов турбины Р-12-3,4/0,3 с учётом инерционности подвижных деталей механизмов парораспределения. — 2004. — № 2—3(4—5). — С. 81—84.
     Виведено рівняння руху головного сервомотора регулюючих клапанів турбіни з урахуванням впливу рухомих деталей механізму паророзподілення. Розглянуто вплив паророзподілу на зміну динамічних властивостей головного сервомотора. Отримані результати при наявності і при відсутності впливу механізму паророзподілення на динаміку руху головного сервомотора.
     Мова статті (рос.).
     Іл. 2. Табл. 1. Бібліогр.: 6 назв.