УДК 655.22:678.744
     Нізельський Ю. М. (Інститут хімії високомолекулярних сполук НАН України (Київ, Україна; Національний університет «Києво-Могилянська академія» (Київ, Україна), Кукура Ю. А. (Українська академія друкарства (УАД, Львів, Україна)
     Вдосконалення технологічногопроцесу виготовлення та експлуатації трафаретних друкарських форм на основі модифікованого полівінілового спирту. — 2004. — № 2—3(4—5). — С. 60—65.
     Стаття присвячена рішенню задачі вдосконалення технологічних процесів виготовлення трафаретних друкарських форм шляхом використовування нових фотополімеризаційних матеріалів.
     Іл. 3. Бібліогр.: 12 назв.