УДК 621.941.323
     Киричок Т. Ю., Олійник В. Г. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна)

Керування технологічними процесами оздоблювально-зміцнюючої обробки деталей поліграфічного обладнання. — 2007. — № 3—4(17—18). — С. 74—79.

Проведено теоретико-експериментальні дослідження технологічних процесів обробно-зміцнюючої обробки деталей і вузлів поліграфічного устаткування. Розроблено параметричну технологічну систему, в якій встановлено взаємний зв’язок між технологічними чинниками, характеристиками якості поверхні і поверхневого шару деталей, експлуатаційними властивостями і експлуатаційними характеристиками устаткування.
     Іл. 2. Бібліогр.: 2 назви.