. Визначення кількісно-якісних характеристик технологічного процесу оздоблення — ароматизації видавничої продукції

УДК 655.366.72
     Коваленко Н. В., Назаркевич Л. Й. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна)

Визначення кількісно-якісних характеристик технологічного процесу оздоблення — ароматизації видавничої продукції. — 2007. — № 3—4(17—18). — С. 67—73.

У статті розглянуті питання, пов’язані з розробкою технології ароматизації видавничої продукції. Визначені кількісно-якісні показники процесу лакування відбитків масляним лаком з використовуванням ароматизованих мікрокапсул. Запропоновані певні кількісно-якісні характеристики допоможуть не тільки підвищити якість процесу ароматизації, але і будуть сприяти економній витраті лака з ароматизатором.
     Іл. 7. Табл. 1. Бібліогр.: 10 назв.