УДК 655.55
     Дерев’янко І. О. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна)

Інтеграція комунікаційної та інформаційної діяльності суб’єктів книжкового ринку України. — 2011. — № 2(32). — С. 108—114.
     Досліджується сутність інформаційної діяльності суб’єктів книжкового ринку України, їх взаємодія та інтеграція з метою організації злагодженої системи книговидання та книгорозповсюдження на вітчизняних теренах. Надані пропозиції щодо вдосконалення існуючих взаємовідносин між суб’єктами книжкового ринку України та створення нової, сучасної інтегрованої системи розповсюдження друкованої продукції.
     Бібліогр.: 12 назв.