УДК 621316.669.22
     Кохановський В. О. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна)

Теоретичні питання надійності електротехнічних комутуючих пристроїв поліграфічних машин. — 2008. — № 1(19). — С. 105—109.
     Робота присвячена визначенню кількісних характеристик параметрів електричної дуги контактної пари, на підставі яких можна розрахувати глибину проплавлення контактного матеріалу і величину електричної ерозії. Одержані результати служать основою для розробки композиційних матеріалів на основі срібла з метою підвищення ефективності контактної пари і економії дорогоцінного метала.
     Іл. 1. Бібліогр.: 14 назв.