УДК 621.002.3:621.89
     Роїк Т. А., Гавриш А. П., Віцюк Ю. Ю., Мельник О. О., Попов І. В. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна)

Особливості формування структури і комплексу властивостей підшипникових матеріалів на основі відходів швидкорізальних сталей. — 2010. — № 4(30). — С. 163—168.
     В статті показано вплив технології виготовлення на закономірності формування структури та властивостей нових підшипникових матеріалів на основі шліфувальних відходів інструментальних швидкорізальних сталей Р6М5, Р6М5К5 та Р6М5Ф3 у присутності твердозмащувальної речовини — фториду кальцію.
     Іл. 3. Табл. 2. Бібліогр.: 3 назви.