УДК 655.3.026
Сарапулова О. О., Шерстюк В. П. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Вплив технологічних параметрів фіксування нанофотонних друкованих покриттів на їхні фотолюмінесцентні характеристики. — 2014. — № 4(46). — С. 21–28.

У статті здійснено дослідження впливу технологічних режимів сушіння/закріплення покриттів на основі полівінілпіролідону з нанофотонними компонентами на їхні фотолюмінесцентні характеристики. Виявлено можливості покращення фотолюмінесцентних характеристик покриттів шляхом використання оптимальних параметрів сушіння/закріплення друкованих нанофотонних елементів, які можуть бути використані для забезпечення функціональності розумних паковань та захисту поліграфічної продукції від підробки.
Ключові слова: нанофотоніка, сушіння, закріплення, друк паковань, фотолюмінесценція, оптична густина.
Іл. 5. Табл. 1. Бібл. : 5 назв.