УДК 655.3.026
Сарапулова О. О. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Вплив властивостей задруковуваного матеріалу на виготовлення друкованих нанофотонних систем. — 2014. — № 3(45).— С. 103–112.

Досліджено вплив властивостей задруковуваного матеріалу (паперів та плівок) на особливості поліграфічного виготовлення нанофотонних систем і на фотолюмінесцентні властивості одержаних друкованих покриттів з нанорозмірними фотоактивними елементами. Показано, як підібрати оптимальні параметри технологічного процесу для забезпечення необхідних показників фотолюмінесценції друкованих нанофотонних систем залежно від типу і властивостей задруковуваного матеріалу.
Ключові слова: задруковуваний матеріал, друк паковань, нанофотонні системи, фотолюмінесценція.
Іл. 5. Табл. 1. Бібл. : 4 назви.