УДК 681.628
Струтинський С. В. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Розробка роторної просторової системи приводів для автоматичного сканування книг. — 2014. — № 3(45). — С. 82–93.

В статті викладено результати розробки роторної просторової системи приводів для автоматичного сканування книг. Виконано аналіз наявних приводів і вказані їх недоліки. Запропоновано принципово нову систему роторного типу, яка забезпечує перегортання сторінок книги. Виконано геометричний і кінематичний аналіз системи приводів. Встановлені співвідношення параметрів системи, які забезпечують оптимальну роботу роторної просторової системи приводів для автоматичного сканування книг.
Ключові слова: книга, аркуш, сторінка, перегортання, механізм, куліса, гіпоциклоїда, швидкість.
Іл. 9. Бібл. : 10 назв.