УДК 686.12.056
Іванко А. І., Панов С. Л. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Структурний аналіз кривошипно-повзунного привода пристрою для обрізування книжкових блоків. — 2014. — № 3(45). — С. 76–81
.
В статті проведено структурний аналіз кривошипно-повзунного приводу пристрою для обрізування книжкових блоків. Розглянуті питання структурного аналізу при проектуванні схем механізмів ножів пристроїв для обрізування книжково-журнальних блоків безупинним способом. Це дозволить розробити технологічні та експлуатаційні вимоги до нового обладнання та провести уточнені експериментальні дослідження сил різання.
Ключові слова: клас кінематичної пари, ступінь вільності механізму, «плоский» механізм, «просторовий» механізм.
Іл. 1. Табл. 2. Бібл. : 7 назв.