УДК 655.366.72
Несхозієвський А. В. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Методи розрахунку фактору дисторсії для сучасних формних матеріалів для лакування. — 2014. — № 3(45). — С. 46–51
.
В статті розглянуто математичні методи розрахунку фактору дисторсії для сучасних формних матеріалів для лакування, зокрема — лакувальних пластин на поліестеровій основі. Процес підготовки лакувальних пластин до друку є одним із найбільш критичних в технологічному ланцюжку, особливо під час виробництва картонних паковань. Помилка у підготовці форми може призвести до зменшення терміну служби у 8-10 разів та збільшити виробничий брак на 50-90 % по даному процесу. Коректна підготовка та розрахунки фактору дисторсії гарантують можливість повторного використання форм та підвищення загальної ефективності виробництва.
Ключові слова: лакувальна пластина, фактор дисторсії, виробництво картонних паковань, зношування.
Мова статті (англ.).
Іл. 1. Табл. 1. Бібл. : 8 назв.