УДК 655.3.026
Сарапулова О. О. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Вплив параметрів друкарської форми на люмінесцентні характеристики нанофотонних друкованих покриттів. — 2014. — № 1(43). — С. 97–106.
У статті досліджено вплив параметрів друкарської форми трафаретного та тампонного способів друку на особливості поліграфічного нанесення покриттів з нанофотонними компонентами та на показники фотолюмінесценції отриманих друкованих покриттів. Виявлено, як за допомогою зміни параметрів технологічного процесу можливо керувати фотолюмінесцентними властивостями друкованих нанофотонних елементів.
Ключові слова: друкарська форма, нанофотоніка, друк паковань, фотолюмінесценція, трафаретний друк, тампонний друк.
Іл. 5. Табл. 1. Бібл. : 4 назви.