УДК 621.822.1:621.7.09
Віцюк Ю. Ю., Роїк Т. А., Киричок П. О., Гавриш А. П. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Аналіз температурного поля при динамічному ударі абразивного зерна в процесі шліфування композитних деталей тертя друкарських машин. — 2014. — № 1(43). — С. 70–81.

В статті наведені результати теоретичних досліджень динамічного зміцнення та параметрів наклепу у тонких поверхневих шарах композитних деталей тертя для друкарських машин, виготовлених з нових зносостійких композитних матеріалів на основі відходів інструментальних сталей та оброблених методом тонкого абразивного шліфування.
Ключові слова: композитні деталі, удар, динамічне зміцнення, температурне поле, наклеп, абразивне шліфування.
Іл. 2. Бібл. : 26 назв.