Управління якістю вибіркового лакування на основі зміни параметрів пластин.

УДК 655.366.7
     Несхозієвський А. В. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Управління якістю вибіркового лакування на основі зміни параметрів пластин. — 2014. — № 1(43). — С. 37–48.
    В статті розглянуто питання цілеспрямованого керування якістю вибіркового лакування за допомогою зміни параметрів лакувальних пластин, режимів лакування та типів лаків. Запропоновано нові методики підвищення якості вибіркового лакування та шляхи вирішення проблем, що виникають під час даного процесу. Проаналізовано різні типи декельних матеріалів та зроблено узагальнення, що дозволяють керувати процесом у режимі in-line.
    Ключові слова: вибіркове лакування, лакувальні пластини, якість, декельні матеріали.
     Іл. 4. Табл. 1. Бібл. : 17 назв.