Тактильна дискримінація паперових банкнот після лакування вододисперсним лаком.

УДК 655.026, 655.3.066.364
     Киричок Т. Ю., Мережинська А. М., Гуща О. В. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Тактильна дискримінація паперових банкнот після лакування вододисперсним лаком. — 2014. — № 1(43). — С. 13–20.
     У дослідженні за допомогою методики, що базується на 3-альтернативній процедурі відбору «одного з …» було проведено тактильну дискримінацію поверхні банкнот, лакованих вододисперсним лаком із додаванням нанорозмірних часток срібла у якості бактерицидного агенту.
     Ключові слова: банкноти, банкнотний папір, тактильна дискримінація, лакування, вододисперсний лак, наносрібло, забруднення банкнот, тактильні відмінності, тактильні властивості банкнот.
     Іл. 2. Табл. 4. Бібл. : 8 назв.