УДК 621.375.826:621
Романенко В. В. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Нові конструктивні рішення при вимірюванні енергетичних параметрів лазерного випромінювання для потреб поліграфічних виробництв. — 2013. — № 4(42). — С. 89–101.

У цій роботі на основі аналізу існуючих приладів для виміру енергії та потужності випромінювання лазерного обладнання запропоновані оригінальні пристрої для таких вимірів для потреб поліграфічної промисловості, які відрізняються простотою і надійністю та істотно розширюють можливості свого застосування.
Ключові слова: лазер, лазерне випромінювання, пристрій для вимірювання потужності лазерного випромінювання, вимірювач потужності лазерного випромінювання непрохідного та прохідного типу.