УДК 621.822.1:621.7.09
Гавриш А. П., Віцюк Ю. Ю., Роїк Т. А., Киричок П. О. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Динамічне зміцнення поверхонь композитних деталей тертя друкарських машин тонким шліфуванням. — 2013. — № 4(42). — С. 61–72.

В статті наведені результати теоретичних досліджень динамічного зміцнення та параметрів наклепу у тонких поверхневих шарах композитних деталей тертя для друкарських машин, виготовлених з нових зносостійких композитних матеріалів на основі відходів інструментальних сталей та оброблених методами тонкого абразивного шліфування.
Ключові слова: композитні деталі, динамічне зміцнення, наклеп, абразивне шліфування, параметри різання, температурне поле.
Іл. 1. Бібл. : 22 назви.