УДК 621.923
     Несхозієвський А. В. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Дослідження впливу піддекельного матеріалу на кінематику зони друкарського контакту та параметри якості друку. — 2013. — № 4(42). — С. 13–24.
     В статті розглянуто проблему впливу типу піддекельного матеріалу офсетного циліндру на зміну параметрів якості відтворення текстово-ілюстраційної інформації, та проходження зони друкарського контакту. Досліджено питання, пов’язані з експлуатаційними властивостями піддекельних матеріалів, їх роботою з різними типами офсетних гумово-тканинних полотнищ, а також економічним ефектом від їх вибору. Побудовано криві пружного гістерезису для декелю офсетного циліндру до та після застосування результатів дослідження.
     Ключові слова: офсетний друк, піддекельний матеріал, офсетний циліндр, зона друкарського контакту.
     Іл. 7. Табл. 1. Бібл. : 19 назв.