УДК 655.3.026
Сарапулова О. О., Шерстюк В. П. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Проблеми поліграфічного виготовлення новітніх паковань з нанорозмірними фотоактивними елементами. — 2013. — № 2(40). — С. 46–57.
У статті розглянуто особливості виготовлення активних і «розумних» паковань, у тому числі із використанням нанотехнологій. Виявлено можливості застосування поліграфічних технологій у виробництві активних і «розумних» паковань з нанорозмірними фотоактивними елементами, а також проаналізовано питання безпечності новітніх паковань для споживачів.
Ключові слова: активні паковання, розумні паковання, новітні паковання, друк паковань, нанофотоніка, нанотехнології, наноматеріали.
Іл. 3. Бібл. : 22 назви.