Вплив розвитку інформаційних технологій на життєвий цикл електронного ресурсу

УДК 004.032.5
     Кобильнік К. О. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Вплив розвитку інформаційних технологій на життєвий цикл електронного ресурсу. — 2013. — № 1(39). — С. 141–149.
     В роботі розглянуто вплив розвитку інформаційних технологій на етапи життєвого циклу електронних ресурсів. Визначено етапи життєвого циклу електронного ресурсу та ознаки, коли інновації в галузі інформаційних технологій починають негативно впливати на функціонування ресурсу. З метою покращення експлуатаційних характеристик та ефективності електронного ресурсу зроблено редизайн сайту. В роботі було застосовано адаптивний програмний модуль, що дозволив вказати таблицю стилів для екранів різної ширини та створити крос-браузерний адаптивний дизайн.
     Іл. 3. Бібл. : 3 назви.