Оцінка рівня конкурентоспроможності підприємства:теоретичний та практичний аспекти

УДК 338.45
     Котвіцький В. М. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна)

Оцінка рівня конкурентоспроможності підприємства: теоретичний та практичний аспекти. — 2009. — № 1—2(23—24). — С. 96—103.
    Обґрунтовано необхідність ідентифікації рівня конкурентоспроможності підприємства, проаналізовано існуючі методики та представлені їх основні недоліки. Подані рекомендації щодо вибору методики оцінки конкурентоспроможності підприємства. Визначено конкурентні позиції станом на 2008 рік таких поліграфічних підприємств: ДВ «Преса України», ВАТ «Видавництво "Київська правда"» та ЗАТ «Видавництво „Киевские ведомости”».
    Табл. 3. Бібліогр.: 12 назв.