УДК 621.822.1:621.7.09
     Гавриш А. П., Шевчук А. В., Роїк Т. А., Ковальов В. А., Віцюк Ю. Ю. (Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (Київ, Україна) Вплив абразивного інструменту на шорсткість поверхонь композитних підшипників поліграфічної техніки при тонкому шліфуванні. — 2012. — № 3(37). — С. 119–127.
     В статті наведені результати дослідження впливу складу абразивного інструменту на параметри шорсткості поверхонь підшипників ковзання, призначених для вузлів тертя поліграфічних машин і виготовлених з нових композитних матеріалів на основі відходів штампових сталей. Встановлені залежності параметрів шорсткості поверхонь від зернистості, матеріалу зерна та властивостей зв’язки абразивних інструментів для операцій тонкого шліфування.
     Іл. 2. Табл. 3. Бібл. : 6 назв.